Blog News

Vyhodonocení objednávky layoutu:)

4. srpna 2013 v 18:45 | ~ (c) Beb.
A je to tu:)
Fakt jsem po chvilkách myslela, že se nikdo nezapíše, no a ani bych se vám nedivila, ty moje layouty fakt nejsou žádná krása.
No ale nakonec tu pár lidiček bylo:)
Opět se omlouvám, že jsem nevzala všechny, fakt jsem chtěla, ale někteří si ani nepřečetli pravidla, tudíž je všechny nesplňovali, takže tak.
Vybrala jsem 3 blogy o kterých vím, že je po měsící nesmažou a ty blogy jsou opravdu kvalitní:) No a tady jsou:

shaymitchell-daily.blog.cz

annasophia-robb.blog.cz

ultimate-prettylittleliars.blog.cz

Všem strašně moc děkuju za to, že se alespoň snažily, utrčitě budete mít další a další šance:)

Objednávka #01

2. srpna 2013 v 16:19 | ~ (c) Beb.
Já fakt nevím, co vám mám dělat za grafiku .. prostě nepřidávám, protože nevím, koho nebo co máte rádi a co na blogy potřebujete .. proto PROSÍM každého z vás, ať mi sem do článku napíše, co by tu chtěl za grafiku, PROSÍM KAŽDÉHO, ať to u nestojí, až budu dělat layouty:)
A jelikož jsem vám slíbila objednávku, zapisovat se můžete ZDE. Komentáře jsou hlídané proto, abych věděla že jste si opravdu přečetli pravidla.
Beru 3 blogy a až je vyberu, napíšu jim to na blog, takže se nebojte:)

And We danced All Night to the Best Song Ever! ♥

25. července 2013 v 0:50 | ~ (c) Beb.
Nevím proč, ale strašně se mi grafika nechce. Ne, že by se mi nechtělo si otevřít PS a něco stvořit, na to náladu mám, ale .. není čas a potom už je pozdě stejně, jako teď:D
Mám náladu vám udělat nějaký avatary no a vyhlašuju WARDROBES, protože se vás zapsalo strašně moc a strašně těžko se mi vybíralo:(
Ale nakonec jsem vybrala dva blogy, co mám fakt strašně ráda:))♥ Jak se zaměřením na celebrity, tak adminy blogů:) Neberte to tak, že když vás neznám, nevyberu vás, ale u těchto dvou alespoň vím, že si nezruší blog po dvou měsících.
Takže .. MÝMI WARDROBE SE STÁVAJÍ:

in-mysticfalls.blog.cz

louis-tommo-tomlinson.blog.cz

Ještě vám holky napíšu na email a můžeme se rovnou domluvit na layoutu:)
btw. jinak ostatní nezoufejte i když mě zamrzelo pár lidiček, co si nepřečetlo pravidla .. ale brzo otevřu objednávku a naberu další dvě wardrobe, těšte se:)

Like a little rabbits :3♥

23. července 2013 v 19:24 | ~ (c) Beb.
Prdelkýý ♥
Takže je to tu!:DD Je to straašně opožděné, ale přece jenom to tady je, protože jsem si dřív čas nenašla:( Nojo, když je pěkně proč sedět doma!:D
Takžeee .. TADÁ!:D NÁBĚR WARDROBE!:D Ale upozorňuju vás! -_- Musíte se podívat na videoklip na začátku článku jinak vás neberu! -_- :DDDD

PRAVIDLA
» Nesmíš si objednávat layout u nikoho jiného, popřípadě po domluvě semnou.
» Není dovoleno mazat zdroj!
» Layouty na blogy dělám jak kdy, min. po měsíci. Když si ho necháte déle, je to vaše věc.
» Tvůj blog musí být starý min. 2 měsíce
» Jestli sis přečetl/a pravidla napiš do přihlášky u otázky s pravidlama carrots!:D Jinak máš smůlu.
» Ne, že na mě budete tlačit! Nejsem robot!:D

PŘIHLÁŠKA
» Jméno/Blog
» Email
» Zaměření blogu
» Souhlasíš s pravidly?

Vyberu si ZATÍM jen 2. Později se k tomu možná vrátím a vezmu ještě dva ale nevím, jak to teď budu stíhat:)
Pište do komentářů a sledujte EMAIL, protože tam vám napíšu, jestli jsem si vás vybrala nebo ne:) Popřípadně to uvidíte v menu.
See you guys! ♥

Hi my Sweet carrots!:D ♥

19. července 2013 v 12:41 | ~ (c) Beb.
I know, I know, od soboty jsem tu nebyla. . a chcete vědět proč?:) Měli jsme oslavu no .. a já zůstala u babičky týden, takže jsem bez photoshopu:)
No ale to neznamená, že to tady nebude klapat!:D Rodiče mi dělali nový pokoj tak až dneska přijedu a uklidím si, tak dodělám Free layout s Demi, který jsem vám slíbila:)) Už mám skoro záhlaví, bude odpornej, ale alespoň něco:D
V sobotu mám oslavu, jelikož je mi dneska už KONEČNĚ 17 .. !! :)) ♥ Ještě rok a budu dospělá:D Nechápu to!:D
Tak doufám, že to beze mě ještě vydržíte! :)) ♥ Potom otevřu tu objednávku:)
YOUR LOVELY BEB. :*

HELP MEE :OOO

13. července 2013 v 10:29 | ~ (c) Beb.
JE TO TAK STRAŠNĚ DŮLEŽITÝ!! O.o Já vím, že se jedna jen o pitomej podpis Harolda, ale JÁ TEN PITOMEJ PODPIS CHCI MÍT:(( Je to taková moje první soutěž, ve které si sbírám hlasy tak doufám, ŽE SE VÁS TU PÁR NAJDE TAK HODNÝCH, ŽE ZA TO, JAK SE VÁM TU SNAŽÍM MI DÁTE HLAS!! :(( Dole Anketa - > Beb :OO Budu ráda za každej hlásek a udělám vám nějakej Free Layout co vy na to? O:)) Do komentářů pište, jestli jste hlásli a jaký tu chcete Free Layout a udělám ten, který tu bude nejvíckrát:))

http://ian-somerhalder.blog.cz/1307/autogram-harryho-stylese-hlasovani

UPDATE #1 ♥

7. července 2013 v 19:02 | ~ (c) Beb.
Tak, nechci to tu nechávat jen tak stát, když nemám žádnou grafiku a chtěla bych vám tu dát takový nějaký ten "rozvrh" toho, co mám v plánu dělat:)) Abyste věděli, co ode mě čekat a tak:D Objednávky už nemám žádné, takže se můžu věnovat pouze a jedině vám:) A chtěla bych strašně moc poděkovat, že sem chodíte, chodí vás tu sem strašně moc a mě to nehorázně těší a ty vaše komentáře, aww :') Jste úplně úžasní! :)) A taky děkuji, že se zapisujete do FanClubu, každý nový človíček mi udělá radost %)

» #2 FREE LAYOUT WITH ONE DIRECTION (0%)
- K tomuhle bych chtěla říct, že vám to slibuju už poměrně dost dlouho a bude pěkné začít list ve Free mýma miláčkama:) Dneska už se do toho pustím ať mám první volný layout hotový co nejdříve:)
» WARDROBES (0%)
- Náběr wardrobe mám v plánu na 19.07., což jsou moje narozeniny, ale určitě se budu nudit doma, tak vám sem hodím článek:) Zatím si vyberu jen dva, později možná i více:))
» EDIT THIS BLOG (2%)
- Jak už jste si asi všimli, v menu a rozcestníkách mi chybí spousta věcí:) Chtěla bych to co nejdříve dopřidat:))

Berte to jako takovou začátkovskou rekonstrukci:))
 
 

Reklama